Apel - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Apel

ARCHIWUM > 2015/2016


W BUDOWLANCE PODSUMOWANO WYNIKI NAUCZANIADnia 13.01.2016 r. w naszej Szkole odbył się apel podsumowujący wyniki  w nauce oraz zachowaniu, uzyskane w I półroczu roku szkolnego 2015/2016. Wicedyrektor Szkoły Pani Izabela Kwiatkowska przedstawiła średnie ocen uzyskane przez uczniów, lokaty klas pod względem średniej ocen z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych. Zebrani w sali gimnastycznej uczniowie wysłuchali również analizy wyników z zachowania, frekwencji oraz poznali  kolegów i koleżanki, którzy uzyskali bardzo dobre i dobre wyniki w nauce.

Wyróżnieni uczniowie Technikum to:
Kozieł Aleksander
II b 4,94
Kątnik Daniel
II b 4,89
Pawlak Iwona
IV c 4,75
Woźniak Dawid
II b 4,72
Bergman Maciej
IV a 4,63
Nalewajski Marcin
II b 4,61
Racinowski Kacper
II a 4,6
Kubiszewski Maciej
IV c 4,58
Dąbrowski Mateusz
I b - 4,55

Najlepsi uczniowie w Zasadniczej Szkole Zawodowej to:
Łakoma Krystian II m/m
4,50
Marek Dominik
III m/m 4,33
Golec Damian
II m/m 4,14
Posłuszny Dawid
III m/m 4,10

Na apelu wręczone zostały również dyplomy i nagrody za osiągnięcia zdobyte przez uczniów w konkursach i zawodach w I semestrze. Następnie dyrektor Szkoły Pani Danuta Paluszak skierowała wyrazy uznania do uczniów, którzy wykazali się zdolnościami artystycznymi i aktywnie brali udział w dotychczasowych akcjach charytatywnych.

Po zasłużonych brawach, gratulacjach i wspólnych fotografiach, Pani wicedyrektor przekazała uczniom klas maturalnych życzenia wspaniałej zabawy na nadchodzących Balach Studniówkowych, a całej młodzieży życzyła wypoczynku podczas ferii zimowych i powrotu do Szkoły z zapasem energii do nauki w drugiej połowie roku szkolnego.


Przygotowała: I. Kwiatkowska 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego