Dzień Budowlanych - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Dzień Budowlanych

ARCHIWUM > 2015/2016


„DZIEŃ BUDOWLANYCH”


W miniony piątek odbyły się u nas obchody Dnia Budowlanych -  święta mającego na celu  promocję zawodów budowlanych. Z tej okazji na boisku szkolnym dla uczniów klas technikum i szkoły zawodowej  zorganizowano wiele zaskakujących atrakcji.  

 Młodzież oraz grono pedagogiczne mogli rywalizować z sobą w interesujących konkursach plastycznych, takich jak: tworzenie ornamentów ozdobnych, malowanie kredą na chodniku i konkurencjach sprawnościowych: ustawianie niwelatora na czas, przeciąganie rury oraz  budzącym wiele emocji i uśmiechu  Maratonie Budowlańca. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również rozgrywki szachowe.

 Podczas imprezy odbyły się także pokazy sprzętu budowlanego Zakładu Ogólnobudowlanego Marcin Wiechecki oraz sprzętu wodno
kanalizacyjnego  i centralnego ogrzewania firmy „GESAL”.

 W imprezie udział wzięli również przedstawiciele Rady Rodziców, którzy przygotowali dla  uczniów smaczny i zdrowy poczęstunek.

 Ponieważ szkoła to nie tylko nauka, Dzień Budowlanych przebiegł, ku zadowoleniu młodzieży, w atmosferze radości i wspólnej zabawy. Nagrody i wyróżnienia za konkursy plastyczne i konkurencje sprawnościowe dla najlepszych uczniów i nauczycieli w poszczególnych dyscyplinach zostaną wręczone na apelu podsumującym I semestr,  w styczniu 2016 roku.

Budowlanka kolejny raz pokazała, że potrafi się dobrze uczyć i znakomicie bawić.

 Drogi Gimnazjalisto!!! Zatem, jeśli jesteś kreatywny oraz chętny, aby interesująco spędzić swój młodzieńczy czas - dołącz do nas, bo warto zostać uczniem naszej szkoły. Zapraszamy!!!


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego