Dzień Ucznia - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Dzień Ucznia

ARCHIWUM > 2017/2018


JAK W „BUDOWLANCE” ŚWIĘOWANO DZIEŃ UCZNIA


Samorzą Uczniowski ZSP nr 5 wraz z opiekunem zorganizował Dzień Ucznia. Jest to już tradycją szkoły. Co roku staramy się zachęc uczniów do wspólnej zabawy. Konkurencje są tak dobierane, aby bawiły i dawały dużo satysfakcji..

W tym roku były to konkurencje takie jak: przejście pod tyczką z zawiązanymi oczami, ,,Ciasteczkowy potwór'', ,,Jaka to melodia'’ oraz prezentacja mody. Odbyły się również pokazy artystyczne uczniów z klasy II - Moniki, Sebastiana, Norberta.

Najważniejszym punktem imprezy był mecz piłki nożnej szkolnej drużyny „Budowlanki” z zaproszonymi z tej wyjąkowej okazji gośćmi z AMP Zjednoczeni, którzy są mistrzami w piłce nożnej dla osób niepełnosprawnych. Należy też dodać, że to oni byli sędziami w czasie rożnych konkurencji. Uczniowie bardzo czekali na ten mecz i z zafascynowaniem go oglądali. Było to niecodzienne doznanie dla ogląająych i dla grająych. To nowe doświadczenie nauczyło, że można pokonywać w życiu wszystkie ograniczenia i robić to, co się kocha. To kolejna ważna lekcja dla uczniów. Wszystkim impreza przygotowana przez SU bardzo siępodobała, było dużo radości i wiele oklasków.

29.11.2017 WŚ, BP

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego