HORUS w "Budowlance" - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

HORUS w "Budowlance"

ARCHIWUM > 2017/2018


„BUDOWLANKA” DBA O WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY


W minionym tygodniu pomogła  szkole w tym firma Horus-Innowacyjne Materiały Przemysłowe z Bydgoszczy. Podczas szkolenia uczniowie dowiedzieli się, czym zajmuje się firma 3M i w jakich sytuacjach na co dzień uczniowie spotykają się z produktami tej firmy. Każdy ze słuchaczy wiedział, jakie szkodliwe działanie mają na nas hałas i zapylenie, jednakże w części drugiej warsztatów poprzez doświadczenia przekonano się, jak bardzo negatywnie na organizm ludzki wpływa nadmierny hałas i zapylenie, jeżeli nie zastosuje się odpowiednich środków ochrony indywidualnej. Uczniowie zapoznali się z najnowocześniejszym sprzętem, który chroni nasze zdrowie. Mieli oni także możliwość testowania nauszników i  masek przeciwzapyleniowych.

Kolejnym ważnym zagadnieniem poruszonym przez prelegentów była praca na wysokościach i to jakie zagrożenie niesie praca bez właściwego sprzętu. Sprzęt firmy 3M chroni życie na wysokościach na wysokim poziomie:)

Serdeczne podziękowania dla panów: Łukasza Wilka i Sebastiana Kęcińskiego za poszerzenie  wiedzy z zakresu BHP i poświęcony czas.

15.03.2018 MA, BP

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego