Kolejny sukces Mileny - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Kolejny sukces Mileny

ARCHIWUM > 2015/2016


KOLEJNY PLASTYCZNY SUKCES MILENY KOTYŃSKIEJ

Uczennica klasy III a w zawodzie technik budownictwa, Milena Kotyńska odniosła sukces w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  Zabierz mnie tam wyobraźnią „Kolorowe impresje”. Zadanie  konkursowe polegało na wykonaniu ilustracji o charakterze przedstawieniowym bądź kompozycji abstrakcyjnej inspirowanej dowolnym utworem muzycznym.  Milena zainspirowała się w swej pracy utworem Meli Koteluk „Melodia ulotna”.

Na konkurs nadesłano 681 prac plastycznych ze 114 placówek z Polski. Pięcioosobowe jury przyznało 28 nagród i 50 wyróżnień . Nagrodzone prace zostaną wykorzystane w międzynarodowej publikacji nutowej pt. „ Kolorowe impresje” jako ilustracje do zapisów nutowych.  Praca naszej uzdolnionej uczennicy została doceniona i znalazła się na czwartym miejscu w gronie laureatów. Przypomnijmy,  iż jest to już drugi w tym roku szkolnym sukces Mileny w konkursie plastycznym na szczeblu ogólnopolskim. Gratulujemy!

Uroczyste podsumowanie konkursu, dekoracja laureatów i  otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 6 czerwca 2016 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego