Rozpoczęcie roku szkolnego - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Rozpoczęcie roku szkolnego

ARCHIWUM > 2018/2019


UROCZYSTA INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGODnia 3 września w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. generała Władysława Sikorskiego miała miejsce inauguracja roku szkolnego 2018/2019.

Tradycyjnie, uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego.

Dyrektor Szkoły, pani Danuta Paluszak serdecznie powitała zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników szkoły oraz powracających z wakacji uczniów.   Szczególnie ciepłe słowa skierowała do zaczynających swoją przygodę w murach inowrocławskiej „Budowlanki” pierwszoklasistów. Wszystkim zgromadzonym życzyła wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.

Podczas apelu odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po zakończeniu uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych sal lekcyjnych na pierwsze w tym roku wspólne spotkanie.

W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole uczniowie będą kształcić się w czterech zawodach w T technik budownictwa z inżynierią wojskową, technik geodeta, technik architektury krajobrazu z florystyką i technik renowacji elementów architektury z dekoracją wnętrz oraz dwóch zawodach w Szkole Branżowej I stopnia: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz murarz-tynkarz.
Życzymy sukcesów i trzymamy kciuki!


3.09.2018 PM, BP

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego