Salon Maturzystów - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Salon Maturzystów

ARCHIWUM > 2014/2015

„SALON MATURZYSTÓW. PERSPEKTYWY 2014”


Dnia 09 września 2014r.  grupa młodzieży z klas III w zawodach: technik budownictwa, technik geodeta oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej uczestniczyła w „Salonie Maturzystów. Perspektywy 2014”, który odbył się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika  w Toruniu.
 Uczniowie wzięli udział w spotkaniach z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku, które dotyczyły zasad przeprowadzania egzaminów maturalnych z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, chemii, historii i wiedzy o społeczeństwie według nowej formuły oraz unikania prostych błędów podczas wypełniania arkuszy egzaminacyjnych, które znacznie obniżają wyniki egzaminów.
Młodzież miała także możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną wielu uczelni wyższych z terenu całej Polski, pozyskać próbne arkusze egzaminacyjne z przedmiotów zdawanych na maturze oraz otrzymać najnowszy Informator dla Maturzystów 2015, zawierający pełną ofertę studiów I stopnia i jednolitych magisterskich na wszystkich polskich uczelniach.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego