Stypendysta Rotary Club 2016 - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Stypendysta Rotary Club 2016

ARCHIWUM > 2015/2016


MARCIN NALEWAJSKI STYPENDYSTĄ ROTARY CLUB INOWROCŁAWUczeń klasy II w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im gen. Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu Marcin Nalewajski został stypendystą Rotary Club Inowrocław.

Marcin jest uzdolniony zawodowo, zmotywowany na swój wszechstronny rozwój. Pogłębia szczególnie swoją wiedzę i umiejętności  w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Planuje podjąć dalszą naukę w tym kierunku na uczelni wyższej i pracę, równolegle lub po zakończeniu studiów, a już w te wakacje znaleźć zatrudnienie w firmie, gdzie pozna praktyczne zastosowania innych urządzeń stosowanych w systemach energetyki odnawialnej.

W opinii nauczycieli uczących, Marcin chce rozwijać się zawodowo  i  wykorzystywać dostępne mu możliwości pogłębiania wiedzy i umiejętności. Ma wzorowe zachowanie a oceny z przedmiotów zawodowych powyżej 5,0.

Gratulujemy!

Po raz trzeci już uczniowie „Budowlanki” zdobywają stypendium Rotary Club dla uzdolnionych zawodowo. Potwierdza to fakt, że w „Budowlance” warto się uczyć.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego