Szkolenie w IZODOM - "BUDOWLANKA" INOWROCŁAW

Przejdź do treści

Menu główne:

Szkolenie w IZODOM

ARCHIWUM > 2018/2019


LEKCJA WYJAZDOWA POKAZOWA!

Uczniowie „Budowlanki” mieli niecodzienną okazję wyjazdu do Zduńskiej Woli. Była to wycieczka dydaktyczna, których odbywa się w Szkole wiele. Tym razem celem były zakłady Izodom 2000 Polska.

Warto podkreślić, że jest   to polska, rodzinna firma z 26-letnią tradycją, to   również nazwa systemu budowy domów energooszczędnych oraz pasywnych, wykonywanych z kształtek styropianowych, które po połączeniu ze sobą wypełniane są betonem. Otrzymuje się w ten sposób betonową konstrukcję oraz styropianową izolację termiczną.

Zajęcia teoretyczne z podstaw Izodom, prowadziła Pani Marta Guć – kierownik sprzedaży, Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia hali produkcyjnej elementów styropianowych oraz laboratorium badawczego, gdzie sprawdzane są właściwości technicznych sprzedawanych produktów. Wycieczka dydaktyczna okazała udana. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z z tego, że mogli powiązać wiedzę teoretyczna z praktyczną.

Każdy otrzymał zaświadczenie ukończenia szkolenia. A to bardzo ważne w dalszym zdobywaniu wiedzy zawodowej i pogłębianiu jej.  Powiedzenie, że podróże kształcą jest zatem bliskie uczniom „Budowlanki”.

20.09.2018 KM, BP


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego