Osiągnięcia Naszej Szkoły
SIATKÓWKA
2003/2004 - II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ
PONADGIMNAZJALNYCH
2003/2004 - III MIEJSCE W TURNIEJU O PUCHAR PROFESORA HENRYKA NOWAKOWSKIEGO
2001/2002 - MISTRZOSTWO INOWROCŁAWIA
2001/2002 - VI MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH
2000/2001 - MISTRZOSTWO INOWROCŁAWIA
1999/2000 - MISTRZOSTWO INOWROCŁAWIA
KOSZYKÓWKA
2011/2012 - II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
2011/2012 - IV MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
2011/2012 - I MIEJSCE MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH
2010/2011 - III MIEJSCE MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
2010/2011 - II MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
2009/2010 - I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH BUSKO-ZDRÓJ
2006/2007 - I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM
2003/2004 - I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM
2003/2004 - V MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
2002/2003 - IV MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA
2000/2001 - III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH INOWROCŁAWIA
2000/2001 - IV MIEJSCE W MISTRZOSTWACH SZKÓŁ BUDOWLANYCH
1999/2000 - II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH INOWROCŁAWIA
1999/2000 - VI MIEJSCE W MISTRZOSTWACH SZKÓŁ BUDOWLANYCH
1998/1999 - I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH INOWROCŁAWIA
1997/1998 - II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH INOWROCŁAWIA
1997/1998 - I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH
1996/1997 - I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH INOWROCŁAWIA
1996/1997 - II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA
1996/1997 - I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH
1976/1977 - IV MIEJSCE XIII SPARTAKIADY SZKÓŁ BUDOWLANYCH W KILECACH
1972/1973 - I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH W RESZOWIE.
PIŁKA NOŻNA
2011/2012 - MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ
2011/2012 - III MIEJSCE MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ 6-CIO OSOBOWEJ
2011/2012 - I MIEJSCE MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
2009/2010 - III MIEJSCE MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ 6-CIO OSOBOWEJ
2009/2010 - II MIEJSCE MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH W BUSKO ZDROJU
PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY
1975/1976 - II MIEJSCE WICEMISTRZOSTWO POLSKI W SZCZECINIE
2003/2004 - IV MIEJSCE W TURNIEJU O PUCHAR STAROSTY INOWROCŁAWSKIEGO PANA LEONARDA
MACIEJEWSKIEGO
2003/2004 - VI MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ
PONADGIMNAZJALNYCH
LEKKOATLETYKA
2012/2013 - IV MIEJSCE W MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
2012/2013 - III MIEJSCE LIGA LEKKOATLETYCZNA (I RZUT)
2011/2012 - I MIEJSCE MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
2011/2012 - II MIEJSCE MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
2011/2012 - III MIEJSCE W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ
2011/2012 - IV MIEJSCE W WOJEWÓDZKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
2010/2011 - I MIEJSCE MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (10X1000M)
2010/2011 - I MIEJSCE MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
2010/2011 - XII MIEJSCE W WOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH W BIEGACH SZTAFETOWYCH
2010/2011 - IV MIEJSCE W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ
2003/2004 - IV MIEJSCE W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
2003/2004 - IV MIEJSCE W LIDZE L. A. W MISTRZOSTWACH POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
2003/2004 - IV MIEJSCE AGNIESZKI DZIENNIK W BIEGU ZWYCIĘSTWA
TENIS STOŁOWY
1998/1999 - MISTRZOSTWO POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH
INNE DYSCYPLINY
2001 - KARATEKA HUBERT PIWEK ZOSTAŁ SPORTOWCEM ROKU MIASTA INOWROCŁAWIA
1998 - UCZEŃ SZKOŁY ROMAN RADZIKOWSKI MISTRZEM POLSKI
TRADYCYJNE ROZGRYWKI
W poniedziałek WIELKANOCNY odbywają się mecze rozgrywane między uczniami a absolwentami szkoły.
Każdego roku szkoła organizuje TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ SZKÓŁ ŚREDNICH.